loading...
top of page

Мы партнеры мирового перестраховщика Hannover Re


Страхова група "Оберіг" стала партнером провідної світової компанії-перестраховика Hannover Re (Німеччина) та отримала міжнародну фінансову підтримку та гарантії виплат для своїх клієнтів.

29 червня 2017 року було завершено процедуру укладання договору облігаторного пропорційного перестрахування між страховою групою "Оберіг" та Hannover Re.

Облігаторне перестрахування дає впевненість клієнтам в отриманні виплат та відкриває для нас багато нових можливостей для прийняття складних ризиків.

Hannover Re взяв під свій захист сім наших секцій: ✅ транспорт ✅ майно та будівельно-монтажні ризики ✅ нещасні випадки ✅ відповідальність ✅ відповідальність на транспорті ✅ медичні витрати під час подорожі за кордон ✅ вантажі та CMR

Тепер, страхова група "Оберіг" прийматиме в перестрахування ризики від інших українських страхових компаній на умовах облігатору.

Hannover Re входить до трійки найбільших перестрахових компаній в світі з об'ємом премії в розмірі 17 мільярдів євро. Компанія має в своєму розпорядженні мережу офісів на всіх п'яти континентах, штат компанії налічує 2900 співробітників. Міжнародні рейтингові агентства відзначили фінансову стійкість Hannover Re високими оцінками (Standard & Poor's AA- «Very Strong», A.M. Best A + «Superior»). Компанія працює на світовому ринку перестрахування більше 50-ти років.87 просмотров

留言


bottom of page